clock for blog часы для сайта

« Январь 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Зруб бані(сруб бани)– це культ здорового способу життя. Неможливо уявити собі дерев'яний будинок(сруб дома), будь то дачна споруда або заміський просторий котедж, на території якого не було б баньки. Сьогодні на будівельному ринку існує величезна різноманітність проектів бань(проекты срубов бань) для задоволення смакових пристрастей самого вимогливого замовника. Ми готові запропонувати Вам всілякі проекти(проекты бань из сруба). Це можуть бути мініатюрні баньки зі зрубу(баня из сруба) для любителів легкої пари. Шанувальникам бальнеологічних процедур ми рекомендуємо обзавестися особистим СПА-комплексом, в який будуть гармонійно вписані сама баня, фінська, турецька або інфрачервона сауна, місткий басейн, а також кімната для відпочинку, релаксації і проведення косметичних сеансів.

 

Проектування і будівництво лазні повинні проводити висококваліфіковані професіонали, які розуміють толк у цій справі, так як дана дерев'яна конструкція має підвищений ризик загоряння. Запропоновані на нашому сайті проекти бань(проекты бань) є вогнестійкими. Ми гарантуємо пожежобезпечність своїх будівель. Збільшена стійкість до займання дозволяє споруджувати не тільки окремо  лазні, а й пристроювати їх безпосередньо до самого дерев'яного котеджу. Ми пропонуємо своїм клієнтам зупинити вибір на банях, які оснащені додатковими сухими парилками, більш відомими як сауни. Парилка з давнини виконувала декілька функцій для людини. Парні лазні відвідували не тільки з метою щотижневих гігієнічних процедур, позбавлення від недуг, а й для душевного очищення. У лазні через шкірні пори виводяться токсини, спадає нервова напруга, розслабляються м'язи, вивільняється внутрішня енергія.

 

Традиційно виділяють кілька типів бань(сруб бани) виходячи з необхідного рівня вологості і температури. У нашому каталозі представлені проекти бань(проекты срубов бань) різних рівнів складності, від класичних рублених парних до банних конструкцій з додатковими функціями та елементами комфортабельності. Найбільш затребувані споконвічно лазні з колоди(бани из дикого сруба) з парилками. Лазні з дикого зрубу переймають енергетику дерева, з якого вони зроблені. Цілющі властивості, якими щедро наділила природа карпатську деревину, передаються любителям банних процедур. Проекти банних(проекты бани) конструкцій поєднують в собі не тільки власне парну кімнату і сауну, а й басейн, купіль для прийому оздоровчих процедур. Також парного комплексу, за бажанням Замовника можна доповнити їдальнею, кімнатою відпочинку, більярдної, а також спальнями. Зовнішній вигляд споруди також представлений в численних варіаціях.

КИЇВСТАР +38 067 856 44 65

life:) +38 063 17 12 011

Email:      

 

 

Сайтwww.Эко-Сруб-Буд.com.ua