clock for blog часы для сайта

« Декабрь 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Канадский сруб.Канадський зруб. Зруби, зроблені за канадською технологією, не складно відрізнити за зовнішнім виглядом: це дуже міцні, монументальні будови з класичними формами, дуже міцні та довговічні. Традиційні будинки, збудовані за канадською технологією, мають високу покрівлю, система якої дуже непроста, великі вікна,

через які в будинок може потрапити максимальна кількість сонячного світла, а також просторі тераси, де можна відпочивати. Канадський зруб(канадский сруб) відрізняється відсутністю щілин між колодами в процесі усушки й усадки, що є ще одною перевагою  такої технології. Кожен проект будинку(проекты срубов) може бути розроблений під конкретного замовника та має свою індивідуальність. По дизайну канадський зруб (канадский сруб)може бути практично будь-яким, і тільки обмеження по довжині колоди, стандартний розмір якої не перевищує 6 метрів, може впливати на конструктивні складові споруди. Для створення зрубу(сруба) за канадською технологією використовується деревина хвойних порід: сосна або смерека. Ці породи дерева більш стійкі до атмосферних впливів середовища, а також перепадів температур. Якщо Ви хочете, щоб будинок був теплим, слід вибирати сосну або ялину. Використання колод великого діаметра також безпосередньо пов'язане зі збереженням тепла в будинку, товщину стін (діаметр колоди) потрібно вибирати залежно від кліматичних умов місцевості, в якій буде стояти готоваспоруда(сруб дома), часу проживання в ньому, призначення будівлі. Товщину стін визначає замовник, а що стосується довжини, то стандартним параметром для колод вважається шестиметрова довжина. Основні переваги:

Якісний відбір деревини. Ліс для створення зрубу ручної рубки(сруб ручной рубки) вибирається більш ретельно, ніж для будинків з оциліндрованих колод. Після спилювання, а на спеціальному заготівельному  майданчику, з колоди знімають кору і зрубують сучки: такий метод підготовки зберігає заболонь - це зовнішній шар деревини, який пошкоджується і знімається при механічній обточуванні колод. Збережена заболонь багаторазово збільшує термін служби будинку, а колоди менш схильні до розтріскування і впливам атмосферних явищ.

Канадський замок (цим терміном позначається місце з'єднання колод в кутах). Цей тип кріплення значно надійніше «російської чаші», а також значно краще захищає будинок від продування.

Міцність зрубу. Збудований за канадською технологією будинок відрізняється надійністю, в ньому немає щілин, які можуть виникнути в будинку з оциліндрованих колод і які слід замазувати герметиком або затикати утеплювачем. Він не схильний до сильного розсихання.

Довговічність. Оскільки канадський зруб(канадский сруб) не має щілин в конструкції, стійкий і досить надійний, то термін його служби може становити до ста років.

Індивідуальність будови. Оскільки кожен проект розробляється індивідуально, варіанти оформлення не прив'язані до типових проектів, то будь-який будинок можна побудувати так, що аналогів його просто не існуватиме. Особливо сильно це припаде до смаку тим, хто хоче виділитися і підкреслити своє почуття стилю серед сусідів.

Звичайно, канадський зруб(канадский сруб) має і ряд недоліків: до них можна віднести тривалий термін зведення, необхідність залучення фахівців-рубачі високої категорії, з великим досвідом роботи з будівництва таких будинків, а також досить високу вартість створення самого будинку. Всі ці недоліки, однак, цілком очікувані і окупаються надійністю і красою готового будови.

Характерні елементи канадського зрубу. До відмінних рис канадського зрубу(канадский дикий сруб), крім використання якісної і крупної деревини, відноситься ряд конструктивних елементів: колода круглого перетину, канадський замок, пристрій кроквяної системи.

Канадський замок - це спосіб з'єднання колод, в якому чаша спрямована дном вгору і має форму трапеції. Чаша вирізається в нижній частині верхньої колоди і, щоб вона щільно лягла на нижню колоду, на нижній колоді робляться спеціальні похилі Затеси. Як і при російської рубці «в курдюк», на дні канадської чаші вирізається шип, а на верхній грані нижчої  колоди - паз. Відмінні особливості канадського замку - міцне з'єднання, яке не потрібно додатково утеплювати, а найважливіший аспект - це процес самозаклинювання, який відбувається з колодами в процесі усадки будинку(сруб дома) і попереджає утворення щілин.

Вельми цікавою є система крокв: вона влаштована геометрично правильно, і її точність дозволяє влаштувати якісну, міцну покрівлю, яка буде повністю гідроізолювати і захищена від вітру. Основними елементами є "кінь" (центральна балка), і лати. Також при зведенні канадського зрубу(канадский сруб) дуже часто використовуються рубані фронтони.

 

 +38 097 257 94 00

      

 

Сайтwww.Эко-Сруб-Буд.com.ua