clock for blog часы для сайта

« Декабрь 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

На сьогоднішній день дерев'яні підлоги знову в моді, адже дерево є, додатково до всього, ще й найтеплішим матеріалом. За допомогою вдосконалення сучасних технологій конструкція дерев'яних підлог стає все простіше і простіше. Не дивлячись на це, дерев'яні підлоги володіють стійкістю до стирання, водостійкістю, гігієнічністю і довговічністю.

Крім того, дерев'яні підлоги легко піддаються прибиранню, мають свого роду звукоізоляцією, а головне - гармонійно поєднуються з будь-яким типом інтер'єру. Само собою зрозуміло, брусові будинки повинні мати підлоги з дерева.

     Практично всі дерев'яні підлоги будинку з бруса(дома из сруба) можна умовно розділити по виду матеріалу з яких вони виготовлені на чотири основних види - дошка підлоги з масиву дерева, паркетна дошка з масиву дерева, клеєна паркетна дошка та паркет.

     Конструктивних рішень статей існує безліч, більшу різноманітність зустрічається тільки у перегородок. Дерев'яні балкові перекриття, безсумнівно, полегшують процес укладання підлоги. Зазвичай велика частина дефектів дощатої підлоги обумовлена ​​помилками при укладанні лаг-брусків, які служать основою і до яких прибивають дошки підлоги. Лаги прийнято укладати приблизно через 50 см. На цій відстані зазвичай укладають балки перекриття, необхідно вивірити їх горизонтальність будівельним рівнем або рівнем з рідиною; нормальними вважаються допуски ± 2 мм. .

     Для пыдлоги  зазвичай використовують як обрізні дошки шириною 100-150 мм і товщиною від 21 до 28 мм. так і спеціальні фрезеровані дошки для підлоги. Найчастіше вживають дошки з пазом і гребенем, дошки з полушипом для з'єднання в получетверть або з пазами для установки гребеня. Стандартні дошки виготовляють шириною 74-144 мм і товщиною 28 і 36 мм або більш вузькі бруски: шириною 35 або 55 мм і товщиною 28 мм. Поглиблення, обрані внизу, забезпечують краще прилягання до лагів, а при влаштуванні подвійних підлог ще й міжслойна вентиляцію.

Згуртовування дощок підлоги

     Слід  також відзначити, що дошки для підлоги розташовують уздовж напрямку найбільш інтенсивного руху, наприклад по ходу в коридорах, часто від дверей до дверей. І тільки в кімнатах, де важко виділити переважні шляхи переміщення, дошки розташовують у напрямку падіння світла, тобто від стіни з вікнами до протилежної стіни. Відхилення дощок від перпендикулярності по відношенню до стін в цих випадках буває дуже помітним, і виконувати цю вимогу слід дуже уважно, щоб дошки підлоги не здавалися укладеними косо. Дошки необхідно нарізати за розміром кімнати і прибити до дерев'яних балках. При цьому треба мати на увазі, що по периметру між дошками підлоги і стіною залишають зазор 15-20 мм, який надалі закриється плінтусом. Він охороняє від викривлення дошки при розбуханні у випадках зволоження. Також зазор корисний як елемент вентиляційної системи.

     Відступивши на 15-20 мм від стіни, прибивають максимально міцно першу дошку, використовуючи на кожну лагу по два цвяха довжиною 100-125 мм, але якщо використовуються дошки вузькі, наприклад бруски, то досить і одного. При згуртовуванні дощок капелюшки цвяхів сплющують і утаплівают на 4-5 мм, а самі стержні цвяхів вбивають кілька навскоси. Коли закріплена перша дошка, до неї приставляють одну, дві або навіть три дошки. Їх кількість залежить від нашого вміння притиснути за допомогою скоб і клинів без зазору або з зазором не більше 1 мм ці дошки до першої дошки. При підборі дощок звертають увагу на річні шари. поперемінно чергуючи їх ліву і праву поверхності.Еслі настилка підлог ведеться сирими дошками і очевидний, що через рік, коли дошки остаточно висохнуть, доведеться гуртувати їх остаточно, то кріплення здійснюється мінімальною кількістю цвяхів - одним цвяхом на кожному кінці і одним в середині.

    При згуртовуванні сжим переносять у міру настилу до протилежної стіни. Останню дошку стискають розклиненням з упором в стіну, коли вона буде міцно сидіти на місці, треба не забути зняти розпірні клини.

    Утворилися нерівності покриття слід усунути за допомогою електрорубанка.

    Планується - профільована планка, погонажний виріб, яким буде закрита щілину між підлогою і стіною. Всі плінтуси прибивають тільки до стіни, особливо це важливо в перегородках, де спосіб кріплення до стіни і до підлоги відразу підвищить звукопроводность огражденій.Соедіненіе плінтусів по довжині і в кутку кімнати ведеться на "вус", тобто розпилюванням стикуємих планок під кутом 45 °.

    Часто для підтримки потрібних пропорцій в членування стіни, та й з економічних міркувань зазор, залишений між стіною і підлогою замість плінтуса, закривають кілька більш легким фасонним профілем у вигляді напівкруглого желобка -галтелью.

    Існують різні варіанти галтелей, зокрема з деревинно-полімерної композиції; є і добре оброблені на меблевих фабриках з лакованої поверхнею зразки, які можна буде закріпити на самій останній стадії робіт, коли по дерев'яній підлозі ви захочете настелити ковролінове або якесь інше підлогове покриття і щільно притиснути його по периметру.

    Плінтуси з таких матеріалів як, наприклад, полівінілхлориду, алюмінію та ін. Конструктивно влаштовані з двох частин: одна кріпиться наглухо до стіни, має пази або кронштейни для укладання електро- або слабкострумових проводів, а друга частина -раз'емнаяі служить кришкою для комунікацій.

    Дві решітки, встановлені в приміщенні по діагоналях, значно поліпшать провітрювання підпілля і надовго збережуть здорової деревину дощатої покриття. Залишивши забарвлення підлоги до оздоблювальних робіт, необхідно всі дерев'яні елементи підлоги покрити оліфою, виключивши таким чином вбирання вологи в ході подальших робіт. Оліфа - масляна рідина, яка після нанесення на поверхню висихає, утворюючи міцну еластичну водонепроникну плівку. Кращою вважається світла натуральна оліфа з льняного масла. Добре вбирається конопляна натуральна оліфа (темного кольору). Для поліпшення пронікновнія в деревину і гарного заповнення пір оліфу підігрівають і наносять в гарячому стані.

 

 +38 097 257 94 00

      

 

Сайтwww.Эко-Сруб-Буд.com.ua