clock for blog часы для сайта

« Декабрь 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Зруби з зимового лісу

       Переваги будівництва дерев'яних будівель з, так званого, зимового лісу розуміли ще в давнину. Ще на Русі устанавлівлі зруби бань(срубы бань) і зруби будинків(срубы домов из зимнего леса), застосовуючи дерева, які були заготовлені під час зими, і не без ґрунтовних на те причин.

Переваги зимового лісу

        Про перевагу заготівлі лісу в зимовий період відомо ще з давніх часів. Для будівництва дерев'яного будинку(срубы домов) або лазні завжди намагалися використовувати деревину, заготовлену в зимовий період. І це не випадково. У зимову пору року ліс росте повільно, тому волога міститься в стовбурі дерева в мінімальній кількості. Деревину сиру, зрубану в літній період, часто вражають жуки, на відміну від деревини, заготовленої взимку.

       Зимова деревина суха ніж літня. Величезною перевагою є зниження кількості тріщин при зимовой заготівлі, тому процес всихання деревини відбувається значно повільніше в холодний час.

       Пиломатеріали, виготовлені з зимового лісу повільніше гниють, як під час транспортування та зберігання, так і надалі. Обробляється такий пиломатеріал значно легше, а крім того, він має підвищену міцність і зносостійкість, що дуже важливо при дерев'яному будівництві. Ще можна відзначити, що зруб(сруб) із зимової деревини рівномірніше осідає, а в результаті щільніше лягає, чим сприяє підвищенню теплоізоляції будівлі.

        Припустимо, ви вирішили купити пиломатеріал. Як визначити, в який період він був заготовлений? Візуально це може визначити тільки професіонал, який давно має з лісом справу. Тому, відправляючись за пиломатеріалами, непогано було б взяти з собою знаючої людини. Це тим більше важливо, тому при виборі пиломатеріалів потрібно враховувати багато факторів, від яких залежить якість пиломатеріалів, адже час заготівлі - це не єдиний показник якості деревини.

    Замовляйте зруби будинків і бань у нас і Ви отримаєте гарний зруб, зроблений з якісної карпатської деревини, а наші майстри втілять в життя усі Ваші побажання при будівництві зрубу!

 +38 097 257 94 00

      

 

Сайт: www.Эко-Сруб-Буд.com.ua