clock for blog часы для сайта

« Январь 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Технології будівництва дерев'яних будинків (срубов домов и бань)з'явилися навіть не тисячу років тому. З плином часу всяка технологія змінюється або вмирає. Однак, і донині дерев'яні будинки(срубы) займають свою нішу на ринку серед бетону, сталі і скла. Крім екологічності та затишку дерево має ряд важливих властивостей.

 

Модні тенденції притаманні і сфері будівництва, але навіть вони не знизили попит на дерев'яні будинки(срубы домов). І зараз вважається, що кращим будматеріалом для житла є дерево.

Не варто забувати про правильний вибір будівельних матеріалів і фахівців для роботи. Нерідко трапляється так, що дерев'яні будинки(срубы)будують люди, зазвичай працюють з цеглою і бетоном. А адже будівництвом дерев'яного будинку повинен займатися профільний фахівець, який має досвід в роботі з деревом. Професіонал повинен успішно справлятися з таким примхливим матеріалом. Майстер повинен поважати і любити дерево, в іншому випадку якість будинку(сруб дома) може бути під загрозою. Крім того, такі майстри можуть підказати, де купити зруб, який буде гарантовано якісним.

Найбільший термін спорудження будинку зі зрубу(дом из сруба) - 3-4 місяці. Звичайно, термін будівництва залежить від якості опрацювання паперового проекту, закуплених матеріалів, професіоналізму будівельників і, природно, бажання самого замовника скоріше вселитися в новий будинок.

Якщо ж відсутнє всіляке бажання шукати будівельників, архітектора, підходящу ділянку, то завжди можна купити побудований будинок. В даному випадку свою увагу варто звернути як на продавця, так і на будинок. Варто уважно оглянути житло на наявність або відсутність корозії, гнилі, спосіб кладки зрубу(сруба). При виборі засобу для захисту деревини від зовнішніх впливів, варто звернути увагу на сорт дерева, а не тільки на спецсостав.

Можна вдатися до поради фахівця. Досвідчені теслі зазвичай радять зруб зимової валки, так як саме в зимовий час дерево володіє найменшою вологістю. Адже цей фактор є критичним в усадки будинків. Також вони рекомендують використовувати  місцевий ліс, який краще пристосований до регіональних погодних умов.

До хвойних порід  дерев відносять ще одну особливість: вважається, що хвойні дерева здатні накопичувати енергію, що забезпечує деревину тонізуючу дію.

 

Якщо ж в якості будівельного об'єкта зі зрубу(сруба дома или бани) виступає лазня, то варто приділити більше уваги процесу обробки деревини для збільшення терміну служби в умовах з підвищеною температурою і вологістю.

 

 +38 097 257 94 00

      

 

 Сайт: www.Эко-Сруб-Буд.com.ua