clock for blog часы для сайта

« Январь 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

 

Стрічковий блоковий фундамент виготовляється з типових блоків, вироблених на будь-якому заводі ЗБК. Блоки укладаються краном в відритий екскаватором котлован. Шви між блоками закладаються цементним розчином, по контуру проводиться гідроізоляція. Основна перевага такого фундаменту - здатність сприймати великі навантаження.

Стрічковий монолітний фундамент, виготовляється методом заливки бетонної суміші в заздалегідь приготовлену форму (опалубку) або траншею з укладеною в неї сталевою арматурою. Переваги такого фундаменту: 

  • можливість створити контур будь-якої форми;
  • менший обсяг земляних робіт (якщо заливається в траншею);
  • можливість обійтися без екскаватора, крана, вантажівки;
  • менша загальна вартість.

Стовпчастий і стрічково-стовпчастий - третій вид фундаментів, застосовуваних при зведенні дерев'яних будинків(срубов домов). Такі фундаменти виконуються шляхом буріння вертикальних свердловин з подальшим армуванням і заливкою їх бетонною сумішшю. Якщо після цього свердловини з'єднати на поверхні бетонної стрічкою-ростверком, то вийде стрічково-стовпчастий фундамент. Буріння можна зробити ручним буром. До недоліків можна віднести те, що такі фундаменти не підходять для масивних споруд.

До загальних переваг стрічкових фундаментів належить можливість споруджувати в їх межах підвальні та напівпідвальні приміщення, такі як гараж, сауна, більярдна, підсобні приміщення і т.д. Роблячи підвал, необхідно розуміти, що стіни повинні сприймати бічні навантаження від грунту. Навантаження будуть особливо високі при високому рівні грунтових вод, коли навколо - пучиністий грунт. Від розширення мерзлого грунту стіни підвалу прагнуть скластися всередину будинку. Жорсткі бетонні перекриття підвалу допомагають сприймати ці навантаження.

На підлогу підвалу, розташованого нижче рівня грунтових вод знизу діє тиск води. При різниці рівнів в 1 метр тиск на 1 кв. м буде близько 1 тонни. Саме тому підлогу такого підвалу повинен бути не тільки герметичним, але і важким і добре армованим. Для захисту від грунтових вод поряд з гідроізоляцією може застосовуватися також система дренажу навколо зовнішнього контуру фундаменту.

Глибина закладення фундаментів встановлюється залежно від властивостей і характеру нашарувань грунтів, рівня грунтових вод (з урахуванням його коливань в процесі будівництва і експлуатації споруди), величини і характеру діючих на підставу навантажень, глибини закладення підземних комунікацій і фундаментів під машини і устаткування, кліматичних особливостей району будівництва (глибини сезонного промерзання і т.п.). Прийнята глибина закладення фундаменту повинна бути достатньою для забезпечення стійкості підстави і унеможливлення пученія грунту (при його промерзанні) і осідання (при відтаванні). У непучиністих грунтах при заляганні рівня грунтових вод на значній відстані від поверхні землі допускається закладати підошву фундаменту вище глибини промерзання грунту.

Матеріали, застосовувані для пристрою фундаменту  будівель та споруд, повинні володіти необхідною водо- і морозостійкістю. Для захисту фундаментів будівель та споруд від дії агресивних ґрунтових вод застосовують щільний бетон із спеціальними добавками, а також обмазувальну, обклеювальну та ін. Види гідроізоляції. Бетонна частина фундаменту повинна підніматися над рівнем землі мінімум на 20 сантиметрів. Підпільний простір і підвальні приміщення повинні мати вентиляцію. Подумайте також про підводі комунікацій.

Після спорудження фундаменту приступають до спорудження цоколя. Зазвичай він викладається зі звичайної червоної цегли. Білий (силікатний) не підходить тому він не водостійкий. Оздоблення цоколя "під натуральний камінь" надає дерев'яному будинку з бруса(дом из бруса)(дом из сруба) особливу естетику.

 

 +38 097 257 94 00

      

 

Сайтwww.Эко-Сруб-Буд.com.ua